USB Flash Drives
Technical info of the product
| Manufacturer: | SANDISK BY WESTERN DIGITAL | Weight: | 0.015kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 0.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.033 kg |
| Shipping Box Width | 10.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 9.211e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.033 kg |
| Category Code | MDU |


