USB Flash Drives
Technical info of the product
| Manufacturer: | INTENSO | Weight: | 0.009kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.08 kg |
| Shipping Box Width | 1.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000132 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.009 kg |
| Colour | Anthracite |
| Dimensions | 19 x 55 x 8 mm |
| Model name | iMobile Line PRO |
| USB 3.0 | 1 |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Flash memory capacity | 64GB |
| Category Code | MDU |


