USB Flash Drives
Technical info of the product
| Manufacturer: | INTENSO | Weight: | 0.008kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28 cm |
| Shipping box quantity | 96 |
| Shipping Box Weight | 3.26 kg |
| Shipping Box Width | 27.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002767 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.034 kg |
| Unit Net Weight | 0.008 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 19 x 65 x 9 mm |
| USB 3.0 | 1 |
| Flash memory capacity | 256GB |
| Category Code | MDU |


