USB Flash Drives
Technical info of the product
| Manufacturer: | NETAC | Weight: | 0.018kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 0.393 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 9.568e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.02 kg |
| Unit Net Weight | 0.018 kg |
| Model name | U336S |
| USB 3.0 | 1 |
| Depth | 10.1 mm |
| Height | 19 mm |
| Width | 67.5 mm |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Linux | Yes |
| Windows XP | Yes |
| Flash memory capacity | 16GB |
| Category Code | MDU |


