USB Flash Drives
Technical info of the product
| Manufacturer: | INTENSO | Weight: | 0.006kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.02 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001575 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.02 kg |
| Unit Net Weight | 0.006 kg |
| Colour | Transparent |
| Dimensions | 19 x 65 x 9 mm |
| USB 2.0 | 1 |
| Flash memory capacity | 32GB |
| Read speed | 28 MBytes/sec |
| Write speed | 6.5 MBytes/sec |
| Category Code | MDU |


