USB Flash Drives
Technical info of the product
| Manufacturer: | NETAC | Weight: | 0.01kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 0.327 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001914 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.033 kg |
| Unit Net Weight | 0.01 kg |
| Model name | U652 |
| USB 3.0 | 1 |
| Depth | 8.8 mm |
| Height | 15.6 mm |
| Width | 59 mm |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| iOS | Yes |
| MacOS | Yes |
| Linux | Yes |
| Flash memory capacity | 64GB |
| Lightning | 1 |
| Category Code | MDU |


