Illumination Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NITECORE | Weight: | 0.014kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.022 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002475 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.022 kg |
| Unit Net Weight | 0.014 kg |
| Colour | Black |
| Illumination accessory type | Mount |
| Category Code | ILA |


