Illumination Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NITECORE | Weight: | 0.08kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000612 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Colour | Tan |
| Material | Nylon |
| Illumination accessory type | Holster |
| Category Code | ILA |


