Illumination Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NITECORE | Weight: | 0.07kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 27 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 0.792 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006804 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.079 kg |
| Unit Net Weight | 0.07 kg |
| Colour | Black |
| Material | Nylon |
| Illumination accessory type | Holster |
| Category Code | ILA |


