Illumination Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NITECORE | Weight: | 0.147kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.153 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00192 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.153 kg |
| Unit Net Weight | 0.147 kg |
| Colour | Black |
| Illumination accessory type | Holster |
| Category Code | ILA |


