Fitness Bands
Technical info of the product
| Manufacturer: | HUAWEI | Weight: | 0.018kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.11 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00045 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.11 kg |
| Unit Net Weight | 0.018 kg |
| Colour | Amber |
| Dimensions | 43 x 25,4 x 10,99 mm |
| Battery | Rechargeable |
| Model name | Band 6 |
| Bluetooth | Yes |
| Screen size | 1.47" |
| Screen resolution | 194 x 368 |
| Category Code | SPF |


