Office
Technical info of the product
| Manufacturer: | MICROSOFT | Weight: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.05 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000345 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.05 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| ItemName | Office Home and Business 2021 Lithuanian EuroZone Medialess |
| Localization | Lithuanian |
| Manufacturer code | T5D-03537 |
| Media Type | Medialess |
| Software License Type | Retail |
| Version | 2021 |
| SW Product Family | Office Home and Business |
| Category Code | OFF |


