Smart Light Fixtures
Technical info of the product
| Manufacturer: | LIFESMART | Weight: | 1.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 32.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.19 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004298 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.19 kg |
| Unit Net Weight | 1.1 kg |
| Category Code | LFI |


