Smart Light Fixtures
Technical info of the product
| Manufacturer: | LIFESMART | Weight: | 0.25kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.289 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00108 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.289 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Category Code | LFI |


