Smart Light Fixtures
Technical info of the product
| Manufacturer: | LIFESMART | Weight: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.751 kg |
| Shipping Box Width | 21 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003444 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.751 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Category Code | LFI |


