Smart Light Fixtures
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.7 kg |
| Shipping Box Width | 22.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005445 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.7 kg |
| Category Code | LFI |


