Smart Light Fixtures
Technical info of the product
| Manufacturer: | LIFESMART | Weight: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.34 kg |
| Shipping Box Width | 16.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001535 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.34 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Category Code | LFI |


