Smart Light Fixtures
Technical info of the product
| Manufacturer: | LIFESMART | Weight: | 0.14kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.148 kg |
| Shipping Box Width | 13.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002917 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.148 kg |
| Unit Net Weight | 0.14 kg |
| Category Code | LFI |


