Light Bulbs
Technical info of the product
| Manufacturer: | LED LINE | Weight: | 0.25kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.27 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000765 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.27 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Installation | GU10 |
| Category Code | LBU |


