Light Bulbs
Technical info of the product
| Manufacturer: | LED LINE | Weight: | 0.14kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.18 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006175 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.18 kg |
| Unit Net Weight | 0.14 kg |
| Dimensions | 84x84x50mm |
| Category Code | LBU |


