Light Bulbs
Technical info of the product
| Manufacturer: | LED LINE | Weight: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.049 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000324 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.049 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Category Code | LBU |


