Light Bulbs
Technical info of the product
| Manufacturer: | LED LINE | Weight: | 0.28kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 18 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.32 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001386 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.32 kg |
| Unit Net Weight | 0.28 kg |
| Category Code | LBU |


