Light Bulbs
Technical info of the product
| Manufacturer: | LED LINE | Weight: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.16 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000759 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.16 kg |
| Category Code | LBU |


