Light Bulbs
Technical info of the product
| Manufacturer: | LED LINE |
|---|
| Shipping Box Depth | 27 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.29 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008505 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.29 kg |
| Category Code | LBU |


