Light Bulbs
Technical info of the product
| Manufacturer: | LED LINE |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.809 kg |
| Shipping Box Width | 18 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00324 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.809 kg |
| Category Code | LBU |


