Servers
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 20kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 75.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 59 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 23 kg |
| Shipping Box Width | 42 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1871 cubm |
| Unit Gross Weight | 23 kg |
| Category Code | SER |


