Servers
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL |
|---|
| Shipping Box Depth | 57.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 50 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 11.75 kg |
| Shipping Box Width | 38 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1092 cubm |
| Unit Gross Weight | 11.8 kg |
| Category Code | SER |


