Server Parts
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.15kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.48 kg |
| Shipping Box Width | 17.9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006756 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.48 kg |
| Category Code | SCO |


