Server Parts
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.15kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.511 kg |
| Shipping Box Width | 18 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006624 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.511 kg |
| Category Code | SCO |


