Server Parts
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.116 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008798 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.116 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| SSD Capacity | 480GB |
| Form Factor | 3,5" |
| Port Type | SATA 6Gbps |
| Drive generation | 13 |
| Category Code | SCO |


