Server Parts
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.48kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.49 kg |
| Shipping Box Width | 16.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00153 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.49 kg |
| Unit Net Weight | 0.48 kg |
| HDD Capacity | 600GB |
| Rotation speed | 10000 rpm |
| Form Factor | 3,5" |
| Port Type | SAS 12Gbps |
| SAS | Yes |
| Drive generation | 13 |
| Drive replacement | Hot swap |
| Category Code | SCO |


