Server Parts
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 17 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.863 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001547 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.863 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| HDD Capacity | 4TB |
| Rotation speed | 7200 rpm |
| Form Factor | 3,5" |
| SATA | Yes |
| Port Type | SATA 6Gbps |
| Drive generation | 13 |
| Drive replacement | Hot swap |
| Category Code | SCO |


