Server OS & Applications
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.0395kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 51.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 35.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.363 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004571 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.363 kg |
| Category Code | SOS |


