Server OS & Applications
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.0395kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.165 kg |
| Shipping Box Width | 17.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00042 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.165 kg |
| Unit Net Weight | 0.0395 kg |
| Manufacturer code | P73-07788 |
| Manufacturer description | Windows Svr Std 2019 64Bit English 1pk DSP OEI DVD 16 Core |
| Category Code | SOS |


