Server OS & Applications
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.0395kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 0.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.07 kg |
| Shipping Box Width | 24 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000408 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.0395 kg |
| License quantity | 5 |
| Manufacturer code | 623-BBDC |
| Platform | Windows |
| Category Code | SOS |


