Server Disk Drive Controllers
Technical info of the product
| Manufacturer: | SUPERMICRO | Weight: | 0.09kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 27.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.37 kg |
| Shipping Box Width | 21 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003754 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.37 kg |
| Unit Net Weight | 0.09 kg |
| Category Code | DDC |


