Server Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | INTEL | Weight: | 0.85kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 46 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007038 cubm |
| Unit Gross Weight | 1 kg |
| Unit Net Weight | 0.85 kg |
| Category Code | SCB |


