Server Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | SUPERMICRO | Weight: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.044 kg |
| Shipping Box Width | 8.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002755 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.044 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Category Code | SCB |


