Server Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | SUPERMICRO | Weight: | 0.03kg |
|---|
| Length | 0.7 m |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 27 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000513 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Category Code | SCB |


