Cooling Parts
Technical info of the product
| Manufacturer: | SUPERMICRO | Weight: | 0.26kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.34 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009295 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.34 kg |
| Unit Net Weight | 0.26 kg |
| Category Code | SFA |


