Cooling Parts
Technical info of the product
| Manufacturer: | SUPERMICRO | Weight: | 0.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.601 kg |
| Shipping Box Width | 12.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001869 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.601 kg |
| Unit Net Weight | 0.5 kg |
| Cooling & Ventilation System | Active |
| Noise level, max | 57.5 dB |
| Fan | 60 mm |
| Category Code | SFA |


