HDCVI Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.61 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002835 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.61 kg |
| Category Code | HSC |


