Analog CCTV Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 1.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 29.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 35 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.732 kg |
| Shipping Box Width | 16.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01704 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.73 kg |
| Unit Net Weight | 1.7 kg |
| Dimensions | 297 x 248 x 107mm |
| Category Code | CAC |


