Analog CCTV Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.678 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001575 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.678 kg |
| Unit Net Weight | 0.5 kg |
| Dimensions | 134 x 134 x 55mm |
| Category Code | CAC |


