Analog CCTV Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 4 |
| Shipping Box Weight | 4.186 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001301 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.05 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Dimensions | Φ53mmx420mm |
| Category Code | CAC |


