Sirens
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.85kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.012 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002912 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.85 kg |
| Dimensions | 26 x 16 x 6,5cm |
| Category Code | SIR |


