Sirens
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.17kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.2 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00075 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Unit Net Weight | 0.17 kg |
| Dimensions | 15 x 10 x 5cm |
| Category Code | SIR |


