Security Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.154 kg |
| Shipping Box Width | 4.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009479 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.154 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Category Code | ICA |


