Security Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 4.018kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.36 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01759 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.36 kg |
| Unit Net Weight | 4.018 kg |
| Dimensions | 28 x 406 x 122mm |
| Category Code | ICA |


