Security Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | SATEL | Weight: | 0.95kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 29 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.27 kg |
| Shipping Box Width | 27 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009005 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.27 kg |
| Unit Net Weight | 0.95 kg |
| Dimensions | 30 Х 28 Х 11,5cm |
| Category Code | ICA |


